Studime Albanologjike 13

Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 1148
  • File Size 1.56 MB
  • File Count 1
  • Create Date 28. Gusht, 2017
  • Last Updated 28. Gusht, 2017

Studime Albanologjike 13

Shikoni gjithashtu

KRISHTLINDJET, NJË FESTË QË FRESKON KUJTESËN PËR SHKUPIN E NËNË TEREZËS / БОЖИЌ, ПРОСЛАВА КОЈА ГО ОСВЕЖУВА СПОМЕНОТ ЗА СКОПЈЕ, ГРАДОТ НА МАЈКА ТЕРЕЗА / CHRISTMAS, A HOLIDAY THAT REFRESHES THE MEMORY OF MOTHER TERESA’S SKOPJE

Prof.dr. Skender ASANI, drejtor i ITSHKSH, Shkup   Të dashur miqë, kaloi një vit dhe …