Scupi 17

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version [version]
  • Download 1340
  • File Size 4.14 MB
  • File Count 1
  • Create Date 27. July, 2017
  • Last Updated 27. July, 2017

Scupi 17

Shikoni gjithashtu

ITSHKSH NGRE URA TË REJA BASHKËPUNIMI ME INSTITUTIN E TRASHËGIMISË, EDUKIMIT DHE TURIZMIT NË SHQIPËRI

Shkup, 30 maj 2024 –Dje ITSHKSH-në e vizituan studiues nga Instituti i Trashëgimisë, Edukimit dhe …