Scupi 5.pdf

Download
Download is available until [expire_date]
  • Version [version]
  • Download 2140
  • File Size 2.16 MB
  • File Count 1
  • Create Date 12. December, 2014
  • Last Updated 12. December, 2014

Scupi 5.pdf

Shikoni gjithashtu

ITSHKSH NGRE URA TË REJA BASHKËPUNIMI ME INSTITUTIN E TRASHËGIMISË, EDUKIMIT DHE TURIZMIT NË SHQIPËRI

Shkup, 30 maj 2024 –Dje ITSHKSH-në e vizituan studiues nga Instituti i Trashëgimisë, Edukimit dhe …