Scupi 19

Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 1119
  • File Size 2.64 MB
  • File Count 1
  • Create Date 10. June, 2018
  • Last Updated 10. June, 2018

Scupi 19

Shikoni gjithashtu

ITSHKSH NGRE URA TË REJA BASHKËPUNIMI ME INSTITUTIN E TRASHËGIMISË, EDUKIMIT DHE TURIZMIT NË SHQIPËRI

Shkup, 30 maj 2024 –Dje ITSHKSH-në e vizituan studiues nga Instituti i Trashëgimisë, Edukimit dhe …