KONKURS 13.05.2023

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 115
  • File Size 14.50 KB
  • File Count 1
  • Create Date 16. May, 2023
  • Last Updated 16. May, 2023

KONKURS 13.05.2023

Shikoni gjithashtu

ITSHKSH ORGANIZON KONFERENCËN SHKENCORE “ZEJTARIA DHE PUNIMET ARTIZANALE NË TREVAT SHQIPTARE”

 INSTITUTI I TRASHËGIMISË SHPIRTËRORE E KULTURORE TË SHQIPTARËVE – SHKUP   organizon konferencën shkencore vjetore “Java …