danoqen bilans 2016

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 1188
  • File Size 488.63 KB
  • File Count 1
  • Create Date 8. March, 2018
  • Last Updated 8. March, 2018

danoqen bilans 2016

Shikoni gjithashtu

ITSHKSH NGRE URA TË REJA BASHKËPUNIMI ME INSTITUTIN E TRASHËGIMISË, EDUKIMIT DHE TURIZMIT NË SHQIPËRI

Shkup, 30 maj 2024 –Dje ITSHKSH-në e vizituan studiues nga Instituti i Trashëgimisë, Edukimit dhe …