Bilanci i suksesit – 785

  • Version
  • Download 96
  • File Size 228.00 KB
  • File Count 1
  • Create Date 3. Mars, 2021
  • Last Updated 3. Mars, 2021

Bilanci i suksesit - 785

Shikoni gjithashtu

ITSHKSH DHE AKADEMIA E STUDIMEVE ALBANOLOGJIKE, ME NJË STRATEGJI TË RE BASHKËPUNIMI

Shkup, 28 shtator – Sot në ITSHKSH u realizua një takim pune me përfaqësuesit e …