bilanci i suksesit 785-2018.doc

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 741
  • File Size 275.00 KB
  • File Count 1
  • Create Date 4. Mars, 2019
  • Last Updated 4. Mars, 2019

bilanci i suksesit 785-2018.doc

Shikoni gjithashtu

KRISHTLINDJET, NJË FESTË QË FRESKON KUJTESËN PËR SHKUPIN E NËNË TEREZËS / БОЖИЌ, ПРОСЛАВА КОЈА ГО ОСВЕЖУВА СПОМЕНОТ ЗА СКОПЈЕ, ГРАДОТ НА МАЈКА ТЕРЕЗА / CHRISTMAS, A HOLIDAY THAT REFRESHES THE MEMORY OF MOTHER TERESA’S SKOPJE

Prof.dr. Skender ASANI, drejtor i ITSHKSH, Shkup   Të dashur miqë, kaloi një vit dhe …