2. Holokaust – shqip

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 1303
  • File Size 2.82 MB
  • File Count 1
  • Create Date 12. July, 2020
  • Last Updated 7. February, 2021

2. Holokaust - shqip

Shikoni gjithashtu

ITSHKSH NGRE URA TË REJA BASHKËPUNIMI ME INSTITUTIN E TRASHËGIMISË, EDUKIMIT DHE TURIZMIT NË SHQIPËRI

Shkup, 30 maj 2024 –Dje ITSHKSH-në e vizituan studiues nga Instituti i Trashëgimisë, Edukimit dhe …