рекапитуларот 785.docx

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 936
  • File Size 22.34 KB
  • File Count 1
  • Create Date 4. March, 2019
  • Last Updated 4. March, 2019

рекапитуларот 785.docx

Shikoni gjithashtu

ITSHKSH NGRE URA TË REJA BASHKËPUNIMI ME INSTITUTIN E TRASHËGIMISË, EDUKIMIT DHE TURIZMIT NË SHQIPËRI

Shkup, 30 maj 2024 –Dje ITSHKSH-në e vizituan studiues nga Instituti i Trashëgimisë, Edukimit dhe …