Билтен бр. 6, Buletini nr. 6 – (26.10.2018)

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 894
  • File Size 775.37 KB
  • File Count 1
  • Create Date 26. Tetor, 2018
  • Last Updated 26. Tetor, 2018

Билтен бр. 6, Buletini nr. 6 - (26.10.2018)

Shikoni gjithashtu

KRISHTLINDJET, NJË FESTË QË FRESKON KUJTESËN PËR SHKUPIN E NËNË TEREZËS / БОЖИЌ, ПРОСЛАВА КОЈА ГО ОСВЕЖУВА СПОМЕНОТ ЗА СКОПЈЕ, ГРАДОТ НА МАЈКА ТЕРЕЗА / CHRISTMAS, A HOLIDAY THAT REFRESHES THE MEMORY OF MOTHER TERESA’S SKOPJE

Prof.dr. Skender ASANI, drejtor i ITSHKSH, Shkup   Të dashur miqë, kaloi një vit dhe …