Билтен бр. 5, Buletini nr. 5 – (27.8.2018)

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 1061
  • File Size 899.54 KB
  • File Count 1
  • Create Date 27. August, 2018
  • Last Updated 27. August, 2018

Билтен бр. 5, Buletini nr. 5 - (27.8.2018)


Shikoni gjithashtu

ITSHKSH NGRE URA TË REJA BASHKËPUNIMI ME INSTITUTIN E TRASHËGIMISË, EDUKIMIT DHE TURIZMIT NË SHQIPËRI

Shkup, 30 maj 2024 –Dje ITSHKSH-në e vizituan studiues nga Instituti i Trashëgimisë, Edukimit dhe …