Билтен бр. 22, Buletini nr. 22 – (12.06.2023)

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 253
  • File Size 1.35 MB
  • File Count 1
  • Create Date 15. June, 2023
  • Last Updated 15. June, 2023

Билтен бр. 22, Buletini nr. 22 - (12.06.2023)

Shikoni gjithashtu

ITSHKSH ORGANIZON KONFERENCËN SHKENCORE “ZEJTARIA DHE PUNIMET ARTIZANALE NË TREVAT SHQIPTARE”

 INSTITUTI I TRASHËGIMISË SHPIRTËRORE E KULTURORE TË SHQIPTARËVE – SHKUP   organizon konferencën shkencore vjetore “Java …