Билтен бр. 19, Buletini nr. 19 – (14.09.2022)

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 103
  • File Size 1.53 MB
  • File Count 1
  • Create Date 14. Shtator, 2022
  • Last Updated 14. Shtator, 2022

Билтен бр. 19, Buletini nr. 19 - (14.09.2022)

Shikoni gjithashtu

KRISHTLINDJET, NJË FESTË QË FRESKON KUJTESËN PËR SHKUPIN E NËNË TEREZËS / БОЖИЌ, ПРОСЛАВА КОЈА ГО ОСВЕЖУВА СПОМЕНОТ ЗА СКОПЈЕ, ГРАДОТ НА МАЈКА ТЕРЕЗА / CHRISTMAS, A HOLIDAY THAT REFRESHES THE MEMORY OF MOTHER TERESA’S SKOPJE

Prof.dr. Skender ASANI, drejtor i ITSHKSH, Shkup   Të dashur miqë, kaloi një vit dhe …