Билтен бр. 18, Buletini nr. 18 – (28.02.2022)

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 272
  • File Size 1.37 MB
  • File Count 1
  • Create Date 28. March, 2022
  • Last Updated 28. March, 2022

Билтен бр. 18, Buletini nr. 18 - (28.02.2022)

Shikoni gjithashtu

ITSHKSH ORGANIZON KONFERENCËN SHKENCORE “ZEJTARIA DHE PUNIMET ARTIZANALE NË TREVAT SHQIPTARE”

 INSTITUTI I TRASHËGIMISË SHPIRTËRORE E KULTURORE TË SHQIPTARËVE – SHKUP   organizon konferencën shkencore vjetore “Java …