Билтен бр. 14, Buletini nr. 14 – (02.11.2020)

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 587
  • File Size 1.58 MB
  • File Count 1
  • Create Date 2. November, 2020
  • Last Updated 7. February, 2021

Билтен бр. 14, Buletini nr. 14 - (02.11.2020)

Shikoni gjithashtu

ITSHKSH ORGANIZON KONFERENCËN SHKENCORE “ZEJTARIA DHE PUNIMET ARTIZANALE NË TREVAT SHQIPTARE”

 INSTITUTI I TRASHËGIMISË SHPIRTËRORE E KULTURORE TË SHQIPTARËVE – SHKUP   organizon konferencën shkencore vjetore “Java …