Билтен бр. 13, Buletini nr. 13 – (06.07.2020)

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 537
  • File Size 613.38 KB
  • File Count 1
  • Create Date 6. Korrik, 2020
  • Last Updated 7. Shkurt, 2021

Билтен бр. 13, Buletini nr. 13 - (06.07.2020)

Shikoni gjithashtu

“MBJELLIM DASHURI” PËR NËNËN TEREZË, NJË EKSPOZITË QË BËRI BASHKË PRESIDENTËT BEGAJ DHE OSMANI

Fotografitë e përzgjedhura dhe sistemuara nga ITSHKSH, bashkë me dokumentet e rralla të siguruara nga …