Билтен бр. 11, Buletini nr. 11 – (16.12.2019)

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 927
  • File Size 1.18 MB
  • File Count 1
  • Create Date 16. December, 2019
  • Last Updated 7. February, 2021

Билтен бр. 11, Buletini nr. 11 - (16.12.2019)

Shikoni gjithashtu

ITSHKSH ORGANIZON KONFERENCËN SHKENCORE “ZEJTARIA DHE PUNIMET ARTIZANALE NË TREVAT SHQIPTARE”

 INSTITUTI I TRASHËGIMISË SHPIRTËRORE E KULTURORE TË SHQIPTARËVE – SHKUP   organizon konferencën shkencore vjetore “Java …