Билтен бр. 10, Buletini nr. 10 – (29.11.2019)

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 798
  • File Size 635.31 KB
  • File Count 1
  • Create Date 29. November, 2019
  • Last Updated 10. December, 2019

Билтен бр. 10, Buletini nr. 10 - (29.11.2019)

Shikoni gjithashtu

ITSHKSH NGRE URA TË REJA BASHKËPUNIMI ME INSTITUTIN E TRASHËGIMISË, EDUKIMIT DHE TURIZMIT NË SHQIPËRI

Shkup, 30 maj 2024 –Dje ITSHKSH-në e vizituan studiues nga Instituti i Trashëgimisë, Edukimit dhe …