Dekani i FSHI-së, Faredin Ebibi, vizitë në ITSHKSH

fshi

Shkup, 15.7.2016 – Sot Institutin e Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve – Shkup, e vizitoi dekani i Fakultetit të Shkencave Islame në Shkup, Dr. Faredin Ebibi me bashkëpunëtorë, i cili zhvilloi bisedë me drejtorin e Institutit, Dr.Skender Asani. Ky i fundit e njoftoi dekanin Ebibi për zhvillimet e fundit brenda Institutit, dhe përpjekjet për avancimin e shkencës dhe kulturës shqiptare në Maqedoni.

Në fokusin e bisedës ishte bashkëpunimi në mes këtyre dy institucioneve në sferën e zhvillimit të shkencës dhe arsimit në Maqedoni. U bisedua për organizimin e konferenave dhe projekteve të përbashkëta në hulumtimin shkencor, për botime dhe shkëmbim të literaturës dhe kuadrove në fusha të caktuara të studimeve deridiplomike dhe pasdiplomike.

Shikoni gjithashtu

ITSHKSH ORGANIZON KONFERENCËN SHKENCORE “ZEJTARIA DHE PUNIMET ARTIZANALE NË TREVAT SHQIPTARE”

 INSTITUTI I TRASHËGIMISË SHPIRTËRORE E KULTURORE TË SHQIPTARËVE – SHKUP   organizon konferencën shkencore vjetore “Java …

234 comments

 1. Pingback: team building

 2. Pingback: Auto insurance quotes

 3. Pingback: هدایای تبلیغاتی تهران

 4. Pingback: buy an apartment in pattaya cheap

 5. Pingback: mua vé máy bay

 6. Pingback: brindes personalizados

 7. Pingback: here

 8. Pingback: Planeta nowa 7 sprawdziany pdf

 9. Pingback: https://sprawdzianyonline.pl

 10. Pingback: https://www.spolszczenia4you.net

 11. Pingback: puls życia 2 sprawdziany

 12. Pingback: InventHelp Store

 13. Pingback: InventHelp Inventor Stories

 14. Pingback: taburet rotund

 15. Pingback: قیمت ادکلن اصل ورساچه

 16. Pingback: darmowe zdjecia

 17. Pingback: Buy Telegram Group Members

 18. Pingback: auto likes

 19. Pingback: auto likes

 20. Pingback: مزون

 21. Pingback: Personalized mirrors

 22. Pingback: תרי וורדפרס

 23. Pingback: www.catalogspot.com

 24. Pingback: دلايل بيماري

 25. Pingback: how to get an idea patented

 26. Pingback: InventHelp Inventor Service

 27. Pingback: Dominoqq

 28. Pingback: Bandarqq

 29. Pingback: Buy Instagram Likes

 30. Pingback: go.win

 31. Pingback: AGB365

 32. Pingback: Boston accident attorney

 33. Pingback: how to get a patent for an idea

 34. Pingback: Geico auto insurance quote

 35. Pingback: best mountain bikes for men

 36. Pingback: press release distribution

 37. Pingback: press release service

 38. Pingback: آموزش زبان فرانسوی

 39. Pingback: آموزش زبان آلمانی

 40. Pingback: آموزش زبان

 41. Pingback: آهنگ بی کلام

 42. Pingback: نور افشانی

 43. Pingback: خرید کتاب پزشکی

 44. Pingback: Compare auto insurance quote

 45. Pingback: inflation guard endorsement program

 46. Pingback: Bandarq

 47. Pingback: Dominoqq online

 48. Pingback: jamie oliver homemade burgers

 49. Pingback: trusted site

 50. Pingback: Protetyka Zgierz

 51. Pingback: near me dentist long beach

 52. Pingback: Acompanhantes Caxias do Sul

 53. Pingback: remove icloud lock

 54. Pingback: bdsm wear

 55. Pingback: InventHelp review

 56. Pingback: InventHelp Successful Inventions

 57. Pingback: patent idea

 58. Pingback: InventHelp Reviews

 59. Pingback: invention idea

 60. Pingback: press release distribution

 61. Pingback: press release distribution

 62. Pingback: 0123movies

 63. Pingback: 123 movies

 64. Pingback: SEO tips 2019

 65. Pingback: jasa anti rayap

 66. Pingback: Chicago Escort

 67. Pingback: DC Escort

 68. Pingback: Geico auto insurance near me

 69. Pingback: lego gia re

 70. Pingback: súng đồ chơi nerf gun giá rẻ

 71. Pingback: InventHelp Store

 72. Pingback: how to pitch an invention to a company

 73. Pingback: patenting an idea

 74. Pingback: InventHelp New Store Products

 75. Pingback: InventHelp Inventor Service

 76. Pingback: new product ideas

 77. Pingback: invention companies

 78. Pingback: InventHelp Invention Marketing

 79. Pingback: youtube

 80. Pingback: esurance car insurance quote

 81. Pingback: esurance home insurance

 82. Pingback: Esurance home insurance

 83. Pingback: Geico.com

 84. Pingback: geico.com

 85. Pingback: dc-dc converter factory

 86. Pingback: message

 87. Pingback: Berita Terkini

 88. Pingback: state farm insurance

 89. Pingback: state farm insurance

 90. Pingback: state far insurance quote

 91. Pingback: costco home insurance quotes

 92. Pingback: Costc auto insurance quotes

 93. Pingback: cheapest home insurance

 94. Pingback: compare home insurance quotes

 95. Pingback: cheap home insurance

 96. Pingback: best photo locker iphone

 97. Pingback: photo lock screen iphone

 98. Pingback: love dolls

 99. Pingback: آموزش فرمول نویسی همبرگر

 100. Pingback: قیمت مانیتور دست دوم

 101. Pingback: get cash loans

 102. Pingback: in dây đeo thẻ

 103. Pingback: زندگی دایناسورها برای کودکان

 104. Pingback: خرید کارتون

 105. Pingback: chung cu sai dong lotus

 106. Pingback: cara cek resi lazada 2019

 107. Pingback: ratuqq

 108. Pingback: liga spanyol

 109. Pingback: aduq

 110. Pingback: làm bằng đại học giả

 111. Pingback: backstreet boys tickets 2019

 112. Pingback: casino schweiz

 113. Pingback: how to invent a product

 114. Pingback: InventHelp Inventor Stories

 115. Pingback: idea patent

 116. Pingback: inventhelp new inventions

 117. Pingback: inventhelp inventions

 118. Pingback: nonton film indonesia

 119. Pingback: buddha statues

 120. Pingback: https://odpady.org

 121. Pingback: https://granitoweabc.pl

 122. Pingback: Make $2000 Monthly on Autopilot

 123. Pingback: Ewen Chia's Autopilot Internet Income

 124. Pingback: New Unique Weight Loss Method

 125. Pingback: Facebook Bot Auto Post Like Comment

 126. Pingback: 7 Day Super Slim

 127. Pingback: Read More

 128. Pingback: taras shevchenko üniversitesi

 129. Pingback: ukrayna üniversite taban puanlarý

 130. Pingback: ukrayna üniversiteleri

 131. Pingback: ukrayna üniversiteleri

 132. Pingback: ukrayna Eðitim Danýþmanlýðý

 133. Pingback: ukraynada üniversite

 134. Pingback: üniversitesi ukrayna

 135. Pingback: üniversite ukrayna eðitim

 136. Pingback: eðitim ukraynada

 137. Pingback: ukraynada eðitim denklik

 138. Pingback: odessa politeknik üniversitesi

 139. Pingback: kiev politeknik üniversitesi

 140. Pingback: bulgaristan üniversiteleri

 141. Pingback: yurtdýþý üniversite

 142. Pingback: yurtdýþýnda yüksek lisans

 143. Pingback: harkov politeknik üniversitesi

 144. Pingback: üniversitesi makedonya

 145. Pingback: üniversitesi kosova

 146. Pingback: yurtdýþý eðitim

 147. Pingback: yurtdýþýnda doktora

 148. Pingback: yurtdýþýnda týp okumak

 149. Pingback: yurtdýþýnda mimarlýk

 150. Pingback: azerbaycanda eðitim

 151. Pingback: bosna üniversiteleri

 152. Pingback: bosna üniversitesi

 153. Pingback: odessa politeknik üniversitesi

 154. Pingback: kiev týp üniversitesi

 155. Pingback: kiev politeknik üniversitesi

 156. Pingback: kiev havacýlýk üniversitesi

 157. Pingback: kiev ulusal havacýlýk üniversitesi

 158. Pingback: karazin üniversitesi

 159. Pingback: Ukrayna Üniversiteleri

 160. Pingback: stem nedir

 161. Pingback: yurtdýþýnda uzaktan eðitim

 162. Pingback: yurtdýþý eðitim burslarý

 163. Pingback: odessa denizcilik akademisi

 164. Pingback: odessa ulusal denizcilik akademisi

 165. Pingback: sumy üniversitesi

 166. Pingback: yök yurtdışı yüksek lisans bursu

 167. Pingback: yeşil pasaporta vize istemeyen ülkeler

 168. Pingback: Claim Free Bitcoins Anytime

 169. Pingback: Ikov Best Votes Bot

 170. Pingback: 토토사이트

 171. Pingback: 해외토토사이트

 172. Pingback: 해외토토사이트

 173. Pingback: 검증놀이터

 174. Pingback: convert money calculator

 175. Pingback: motel 6 atlanta

 176. Pingback: motel 6 frackville

 177. Pingback: AZ

 178. Pingback: salon near me

 179. Pingback: https://www.cerrajerospinto.es

 180. Pingback: mortgage payment calculator

 181. Pingback: Melanie Bowen

 182. Pingback: 먹튀검증

 183. Pingback: Keto slim l Keto slim gia bao nhieu l Keto slim mua o dau l Keto slim co tot khong

 184. Pingback: land for sale squamish bc

 185. Pingback: work cartoons

 186. Pingback: Can You Get a Reverse Mortgage On a Mobile Home

 187. Pingback: Ruskinana

 188. Pingback: Ovalpools

 189. Pingback: info about reverse mortgage

 190. Pingback: payday loans in california

 191. Pingback: google business reviews

 192. Pingback: i need help writing an argumentative essay

 193. Pingback: best medical school essay editing service

 194. Pingback: dissertation defense advice

 195. Pingback: custom essay writing help

 196. Pingback: custom essays no plagiarism

 197. Pingback: help writing a thesis statement for a research paper

 198. Pingback: write my papers

 199. Pingback: master thesis writing service

 200. Pingback: write a good thesis

 201. Pingback: cialis without a doctor prescription

 202. Pingback: how long for cialis to peak

 203. Pingback: generic viagra walmart

 204. Pingback: over the counter viagra substitute walgreens

 205. Pingback: prescription drugs online without doctor

 206. Pingback: online pharmacy without scripts

 207. Pingback: viagra

 208. Pingback: where can i buy cialis in the uk

 209. Pingback: cialis black

 210. Pingback: cialis 20mg mailorder abilene

 211. Pingback: free cialis no prescription

 212. Pingback: common application essay help

 213. Pingback: phd thesis writing service

 214. Pingback: thesis to book

 215. Pingback: top essay writers

 216. Pingback: online pet pharmacy

 217. Pingback: Desyrel

 218. Pingback: pharmacy store

 219. Pingback: losartan amlodipine

 220. Pingback: long term side effects of prilosec

 221. Pingback: prozac dosage for anxiety

 222. Pingback: what is quetiapine fumarate 50 mg used for

 223. Pingback: escitalopram what is a lethal dose

 224. Pingback: does lyrica show up on a drug test

 225. Pingback: duloxetine for fibromylgia

 226. Pingback: lipitor uses

 227. Pingback: where can i buy ivermectin for cats

 228. Pingback: ivermectin chicken wormer

 229. Pingback: does tractor supply sell ivermectin

 230. Pingback: will ivermectin kill tapeworms

 231. Pingback: does viagra raise your blood pressure

 232. Pingback: does female viagra work

 233. Pingback: tadalafil pulmonary hypertension

 234. Pingback: is tadalafil from india safe

Leave a Reply