Historiani Skender Asani, nderohet me mirënjohje të veçantë

skend

Instituti Evropian i Menaxhimit, Drejtësisë dhe Diplomacisë me seli në Shkup, i ndau mirënjohje të veçantë historianit të njohur Dr. Skender Asani.

Kjo mirënjohje i ndahet me motivimin: Doktori më i mirë i shkencave historike në Republikën e Maqedonisë gjatë vitit 2015.

Dr. Skender Asani është autor i më shumë se dhjetë veprave të rëndësishme historike, që si preokupim kryesor kanë të kaluarën e Shkupit dhe shqiptarëve në përgjithëse në këto hapësira. Ka botuar shumë punime nëpër revista shkencore dhe shtypin ditor, si dhe ka marrë pjesë nëpër disa konferenca shkencore në Shkup, Tetovë, Prishtinë, Tiranë, Evropë dhe SHBA.

Dr. Skender Asani është drejtor i Institutit i Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve në Shkup, dhe kryetar i Shoqatës së Historianëve Shqiptarë në Maqedoni.

Facebook Koment

Shikoni gjithashtu

Në Prishtinë promovohet doracaku katërgjuhësh mbi Holokaustin

Prishtinë, 9 korrik – Sot në Prishtinë, para ndërtesës së Qeverisë së Kosovës, është promovuar doracaku …

209 comments

 1. Pingback: best essay writing service

 2. Pingback: obstacle course

 3. Pingback: http://autoinsurancequote.us.org/

 4. Pingback: خودکار پلاستیکی تبلیغاتی

 5. Pingback: buy an apartment in pattaya in a new building

 6. Pingback: thue xe limousine sai gon

 7. Pingback: brindes personalizados

 8. Pingback: his comment is here

 9. Pingback: Tajemnice przyrody klasa 5 sprawdziany chomikuj

 10. Pingback: www.spolszczenia4you.net

 11. Pingback: Sprawdzian Z Historii Klasa 5 Dział 4

 12. Pingback: InventHelp Invention Service

 13. Pingback: mese

 14. Pingback: خرید اینترنتی ریمل لانکوم

 15. Pingback: kiedywszystkodupnie pl

 16. Pingback: buy telegram channel subscribers

 17. Pingback: جزوات حرف اخر

 18. Pingback: باغ تالار عروسی

 19. Pingback: auto likes

 20. Pingback: کترینگ عروسی

 21. Pingback: Logo promotional mirrors

 22. Pingback: יתוח אפליקציות

 23. Pingback: catalogspot.com

 24. Pingback: Diamonds antwerp

 25. Pingback: زناشويي

 26. Pingback: can you patent an idea

 27. Pingback: InventHelp Stories

 28. Pingback: Bandarqq

 29. Pingback: Bandarqq

 30. Pingback: https://five5stars.co.uk/product/buy-auto-instagram-likes/

 31. Pingback: gia công khuôn mẫu

 32. Pingback: Agen Judi Bola

 33. Pingback: Boston Auto accident lawyer

 34. Pingback: InventHelp Successful Inventions

 35. Pingback: geico insurance quote

 36. Pingback: chuyển nhà trọn gói

 37. Pingback: how to write a press release

 38. Pingback: press release distribution

 39. Pingback: آموزش زبان فرانسوی

 40. Pingback: ترجمه تخصصی انگلیسی

 41. Pingback: آموزش گرامر انگلیسی

 42. Pingback: دانلود موزیک ویدئو

 43. Pingback: صنعت ساختمان

 44. Pingback: ارز مجازی

 45. Pingback: Combine auto and home insurance

 46. Pingback: inflation guard endorsement program

 47. Pingback: Bandarqq online

 48. Pingback: pocket money

 49. Pingback: Stomatologia zgierz

 50. Pingback: Sprzątanie Domów Zgierz

 51. Pingback: best 2018 dentist la

 52. Pingback: Acompanhantes Caxias do Sul

 53. Pingback: bypass icloud

 54. Pingback: pantyhose

 55. Pingback: ideas for inventions

 56. Pingback: InventHelp Pittsburgh

 57. Pingback: inventhelp commercial

 58. Pingback: inventhelp caveman commercials

 59. Pingback: press release distribution

 60. Pingback: press release distribution

 61. Pingback: 123imdb

 62. Pingback: SEO tips 2019

 63. Pingback: jasa anti rayap

 64. Pingback: Chicago Escort

 65. Pingback: Hiring DC Escorts

 66. Pingback: Tysons Corner Escort

 67. Pingback: Geico insurance

 68. Pingback: planter manufacturer

 69. Pingback: ban lego

 70. Pingback: nerf việt

 71. Pingback: how to submit a patent

 72. Pingback: how do you get a patent

 73. Pingback: InventHelp Inventions

 74. Pingback: review for InventHelp

 75. Pingback: review for InventHelp

 76. Pingback: InventHelp Invention Stories

 77. Pingback: youtube.com

 78. Pingback: www.darmowe-zdjecia.org

 79. Pingback: esurance auto insurance

 80. Pingback: www esurance com

 81. Pingback: geico

 82. Pingback: dc-dc converter manufacturer

 83. Pingback: forum

 84. Pingback: Berita Terkini

 85. Pingback: stat farm auto insurance quotes

 86. Pingback: statefarm.com

 87. Pingback: Costco homeowners insurance quote

 88. Pingback: Costco homeowners insurance quotes

 89. Pingback: low cost insurance

 90. Pingback: home insurance calculator

 91. Pingback: cheap home insurance

 92. Pingback: usaa insurance rates

 93. Pingback: insurance usaa

 94. Pingback: the general com

 95. Pingback: photo locker application

 96. Pingback: Photo locker app

 97. Pingback: hide photos app

 98. Pingback: love dolls

 99. Pingback: چای ماسالا

 100. Pingback: فروش کامپیوتر دست دوم

 101. Pingback: ace cash loans

 102. Pingback: xe nang heli

 103. Pingback: Kwid new Model

 104. Pingback: Wedding Invitation Videos

 105. Pingback: new invention ideas

 106. Pingback: patent your idea

 107. Pingback: Inductive vs. deductive reasoning

 108. Pingback: droktredurza

 109. Pingback: call center lazada

 110. Pingback: best lawn care

 111. Pingback: ratuqq

 112. Pingback: sepakbola

 113. Pingback: làm bằng đại học

 114. Pingback: backstreet boys tickets 2019

 115. Pingback: InventHelp Innovation

 116. Pingback: how to start an invention idea

 117. Pingback: how to invent a product

 118. Pingback: inventors help

 119. Pingback: can you patent an idea

 120. Pingback: cash pay

 121. Pingback: office bản quyền giá rẻ

 122. Pingback: bioskop online

 123. Pingback: make money online

 124. Pingback: buddha statue

 125. Pingback: wpc decking

 126. Pingback: Pojemniki 120 litrów używane

 127. Pingback: wsi global webdesigns

 128. Pingback: granitoweabc pl

 129. Pingback: about essay words

 130. Pingback: Affiliate Bots - Make Easy Money Online

 131. Pingback: https://youtu.be/ZwX-1oTS_V8

 132. Pingback: my essay write

 133. Pingback: writer essay best

 134. Pingback: Make Money On Autopilot

 135. Pingback: Unique Weight Loss Method

 136. Pingback: GET Facebook Bot

 137. Pingback: Get Slim in 7 Days

 138. Pingback: Earn Money On Autopilot

 139. Pingback: Turkey escorts

 140. Pingback: 123moviesfree

 141. Pingback: yesmovies

 142. Pingback: adobe suite cheap buy creative

 143. Pingback: home visit opticians

 144. Pingback: kiev üniversitesi

 145. Pingback: ukrayna üniversite fiyatlarý

 146. Pingback: ukrayna üniversiteleri

 147. Pingback: ukrayna üniversiteleri

 148. Pingback: ukrayna Eðitim Danýþmanlýðý

 149. Pingback: ukrayna üniversiteleri

 150. Pingback: üniversitesi ukrayna

 151. Pingback: ukraynada üniversite

 152. Pingback: ukraynada eðitim ücretleri

 153. Pingback: ukraynada eðitim sistemi

 154. Pingback: odessa politeknik

 155. Pingback: politeknik üniversitesi

 156. Pingback: kiev politeknik üniversitesi

 157. Pingback: bulgaristan üniversitesi

 158. Pingback: üniversitesi makedonya

 159. Pingback: yurtdýþýnda üniversite

 160. Pingback: yurtdýþýnda doktora

 161. Pingback: üniversitesi kosova

 162. Pingback: yurtdýþýnda eðitim

 163. Pingback: yurtdýþýnda yüksek lisans

 164. Pingback: yurtdýþýnda týp okumak

 165. Pingback: yurtdýþýnda mimarlýk

 166. Pingback: azerbaycanda eðitim

 167. Pingback: bosna üniversiteleri

 168. Pingback: bosna üniversitesi

 169. Pingback: odessa politeknik üniversitesi

 170. Pingback: kiev týp üniversitesi

 171. Pingback: kiev politeknik üniversitesi

 172. Pingback: kiev havacýlýk üniversitesi

 173. Pingback: kiev ulusal havacýlýk üniversitesi

 174. Pingback: karazin üniversitesi

 175. Pingback: stem nedir

 176. Pingback: yurtdýþýnda uzaktan eðitim

 177. Pingback: yurtdýþý eðitim burslarý

 178. Pingback: odessa denizcilik akademisi

 179. Pingback: odessa ulusal denizcilik akademisi

 180. Pingback: sumy üniversitesi

 181. Pingback: sumy devlet üniversitesi

 182. Pingback: ucuz evler

 183. Pingback: yök yurtdışı yüksek lisans bursu

 184. Pingback: yeşil pasaporta vize istemeyen ülkeler

 185. Pingback: Claim Free Bitcoins Anytime

 186. Pingback: Best Ikov Bot Earn $6o Daily

 187. Pingback: Ikov Votes Bot - Get Unlimited Votes

 188. Pingback: 토토사이트

 189. Pingback: 해외토토사이트

 190. Pingback: 사설토토사이트

 191. Pingback: convert money calculator

 192. Pingback: http://freehacktools.club/bug-village-hack-no-survey/{Bug

 193. Pingback: Link Alternatif BandarQQ

 194. Pingback: motel 6 asheville

 195. Pingback: motel 6 evanston

 196. Pingback: salons near me

 197. Pingback: Forex Trading Education

 198. Pingback: situs judi slot online terpercaya

 199. Pingback: 먹튀

 200. Pingback: instagram

 201. Pingback: typemyessay

 202. Pingback: Tempat menarik Malaysia

 203. Pingback: hotel bajet di kuala lumpur

 204. Pingback: funny golf cartoon images

 205. Pingback: watchcartoonsonline

 206. Pingback: Cute Floral Swimwear

 207. Pingback: Credit Repair Software

 208. Pingback: Welpe Stuttgart

 209. Pingback: california payday loan info

Lini një Përgjigje